До бюджету Каховської громади надійшло понад 111 мільйонів гривень

Про це повідомляє “Український Південь” з посиланням на  інформацію відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Протягом першого півріччя 2021 року до місцевого бюджету платники податків Каховської міської територіальної громади сплатили 111,5 млн гривень податків і зборів.

Традиційно в доходах місцевих бюджетів найбільшу питому вагу займає податок на доходи фізичних осіб – 74,6 млн гривень або 67 відсотків надходжень.

Також стабільно та суттєво поповнюють бюджет місцевої громади надходження єдиного податку. Його сплачують суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. На 01.07.2021 ці надходження склали 17,9 млн гривень.

Важливим джерелом наповнення місцевої скарбниці Каховської МТГ залишається податок на майно, надходження якого складають 12,6 млн гривень.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі наголошує на важливості своєчасної сплати податкових платежів до місцевих бюджетів, закликає бізнесменів відповідально ставитися до своїх зобов’язань і працювати в межах законодавства, а найманих працівників – утриматися від сумнівного неофіційного заробітку без майбутнього.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com