До місцевих бюджетів Херсонщини надійшло 89 мільйонів гривень податку на нерухомість

За січень – серпень 2021 року до місцевого бюджету Херсонщини надійшло 89 млн гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 28,5 млн гривень або 47% більше, ніж в аналогічному періоді попереднього року. Про це повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

За серпень 2021 року надходження склали майже 10 млн гривень, що на 3,6 млн гривень більше, порівнюючи з тогорічним серпнем.

Майже 62,3 млн гривень або 70% від усього збору сплатили юридичні особи, що на 19 млн гривень більше, ніж за вісім місяців 2020 року. Громадяни перерахували майже 26,8 млн гривень, забезпечивши зростання до аналогічного періоду минулого року на 9,4 млн гривень.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що граничний строк сплати громадянами податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, минув ще 30 серпня 2021 року. Рекомендуємо громадянам – платникам цього податку, які з будь-яких причин не сплатили його у встановлений строк, терміново погасити заборгованість.

Відділ комунікацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com