На Миколаївщині розроблятимуть концепцію розвитку суднобудівного заводу

Про це повідомив очільник “Укроборонпрому” Юрій Гусєв.

Щойно, за моєю пропозицією, відбулась важлива зустріч із керівництвом Асоціація “Укрсудпром” та представниками суднобудівних підприємств.

Глибина і складність проблем у галузі, які накопичилися протягом усіх років незалежності, потребують комплексного підходу та спільних дій. В цьому ми розраховуємо, в тому числі, на підтримку Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. Сьогодні ми прийняли рішення про створення робочої групи з розвитку суднобудування, куди запрошуємо голову фракції Слуга Народу David Braun та голову профільного парламентського комітету Дмитро Наталуха. У нас вже є законодавчі пропозиції, які найближчим часом будуть доопрацьовані та передані на розгляд вищому керівництву держави.

Ще одна ідея – формування кластеру кораблебудування на півдні України. Так, спільно з Віталієм Кімом – головою Миколаївської ОДА та командами Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївської обласної ради і Миколаївської міської ради Концерн опрацьовує концепцію розвитку Миколаївського суднобудівного заводу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com