Цього року 1071 мешканець Чаплинського району отримав власний податковий номер

Повний спектр адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг платники можуть отримати в Чаплинській ДПІ.

Найпопулярнішою серед платників є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Особистий реєстраційний номер для сплати податків та інших обов’язкових платежів видається резидентам та нерезидентам України незалежно від віку. Так, упродовж одинадцяти місяців цього року реєстраційний номер облікової картки платника податків отримали                  1071 громадянин Чаплинського району.

Нагадаємо, для проведення реєстрації в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків громадянам необхідно подати до контролюючого органу за місцем реєстрації облікову картку за формою № 1ДР, документ, що посвідчує особу заявника та свідоцтво про народження дитини (для неповнолітніх).

Детальну інформацію про види адміністративних послуг та сервісну складову Електронного кабінету платника можна отримати в приміщенні Чаплинської ДПІ, яка знаходиться за адресою: смтЧаплинка,  вул. Паркова, 3, у робочі дні з 08:00 до 12:00 та з 12:45 до 17:00 (у п’ятницю –до 15:45).

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *