Український Південь

Інформаційне видання

Як розкрадався Херсон за часів незалежності України

Про те як змінювався Херсон останніми роками, як його забуовували, руйнували, розкрадали, городянам на фейсбуці нагадала херсонська журналістка Лідія Григор’єва:

 – Це таким може бути весь Херсон вже з понеділка. Кожен паркан – це маленька історія крадіжки комунального майна у городян, при закритих очах правоохоронців, при мовчазній згоді еліти – школа в центрі міста, історичний готель “Херсон”, центр Суворова – історичні сходи до драмтеатру.

Цинічно ексмер крав у громади, що погано лежало, пропонуючи інвесторам бути в долі. Початок 2000-х років розквіт бізнесу, тоді з’являвся Вовчик з чудовою пропозицією стати співвласником власної справи, але 51% він, у зраділих з грошима “нових господарів”, залишав за собою, рік за роком збагачуючи свої статки. А от цікава історія далі, бо багато хто з тих, хто повівся бути партнером на 49%, залишився ні з чим-гроші вкладали, а співвласник, що мав 51% в різний спосіб викидував їх зі своїх партнерів.

Мені тут дехто пише, шо не бачить моєї позиції щодо майбутнього мера, то я вам скажу, а чи може в демократичному місті на півдні України бути очільником – злодій, який порушив одну заповідей “Не вкради”, а чи може бути провідником громади той, якому закидають вбиство партнера, той, чия родина у Франції та Ізраїлі, і ще багато той… . Чи ми зовсім втратили свою гідність!? Завтра 15 листопада і скажу вам : “Думай-те!!!!”

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня