Як у Херсоні працює Центральний ринок в умовах карантину (Відео)

Центральний ринок Херсона запрошує херсонців та гостей міста придбати свіжу городину, фрукти, м`ясні та хлібобулочні вироби, а також різні продукти харчування й товари для родини.

Зважаючи на карантинні заходи в державі, на ринку продовжується масочний режим та постійна дезінфекція приміщень.

Співробітники підприємства та торгуючі проходять температурний режим, а також повинні знаходитись в масках, ця вимога зберігається і до тих, хто в приходить за покупками.

“Співробітники ринку на кожному вході нагадують про масковий режим. У нас є місця, де можна скористатись антисептиками, є закриті контейнери для збору використаних засобів індивідуального захисту, ми попереджаємо кожного з відвідувачів про дотримання карантинних заходів, але це теж залежить від громадянської позиції кожного. Кожні три години проходить вологе прибирання з дезінфікуючими засобами”, – розповідає заступник директора Центрального ринку Валентина. Байдеріна.
На Центральному ринку Херсона жваво йде торгівля.

“Торгуючі повертаються поступово на ринок, відкрилось і транспортне сполучення, а тому приїздять чимало людей на ринок з різних районів області. Тож запрошуємо всіх завітати на до нас, на Центральний ринок Херсона, за покупками у ці вихідні” , – додала заступник директора Центрального ринку Валентина. Байдеріна.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterКоментар до: Як у Херсоні працює Центральний ринок в умовах карантину (Відео)

  1. s сказав:

    Знания познавайте, чтоб добиться хоть немного, чем этот человек

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com