У закладах освіти Бериславського району стартує веб-квест “У світі математики”

З метою  створення можливостей для рівного доступу українських школярів до сучасної та якісної математичної освіти, формування у них належного рівня математичної компетентності Президент України  30 січня 2020 року підписав Указ № 31/2020 “Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти”.

Указом передбачено проведення різноманітних заходів, у тому числі олімпіад, конкурсів та інтелектуальних змагань, спрямованих на розв’язання математичних задач із пошуком нестандартних підходів.

До участі у заходах долучаться педагоги та учні закладів освіти Бериславського району.  Незабаром з 02 березня 2020 року у закладах освіти району стартує веб-квест “У світі математики” для учнів 8-11 класів. Світ математики – це не тільки задачі, формули, перпендикуляри, трикутники… Насправді світ математики цікавий та загадковий. Тому програмою веб-квесту для учнів передбачено виконання цікавих математичних нестандартних завдань, пошук інформації з використанням ресурсів Інтернету, прояв самостійності та швидкість виконання завдань. Тож бажаємо успіхів учасникам веб-квесту у здійсненні цікавої подорожі у світ цариці наук Математики.

Бериславська РДА

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *