Чи відновить роботу лікарня залізничників у Таврійську? (Відео)

Уряд надав Таврійську (Херсонська область) кошти на реконструкцію залізничної лікарні, а наприкінці року їх відкликав. Місто вже заборгувало підряднику 1 мільйон 680 гривень за виконані роботи. Їх будуть погашати з міського бюджету, але для повного відновлення медичного закладу власних ресурсів не вистачить.

Про це «Українському півдню» розповів Таврійський міський голова Микола Різак.

Таврійськ зі своїм проєктом реконструкції лікарні потрапив у програму соціально-економічного розвитку на 2019 рік. Перший транш у 3 мільйони 300 тисяч надійшов на рахунки міської влади.

«Ми були на сьомому небі, почали активно працювати над проєктом, пройшли експертизу, провели тендерні процедури і визначились з підрядною організацію, яка стала до роботи. І тут наприкінці року, як грім з ясного неба, – Кабмін відкликає кошти…А треба платити підряднику… Такого ще в моїй практиці не було. Знаю, що важко залучити кошти соцеконому або ДФРР, але щоб після того, як гроші вже прийшли, уряд їх забрав, не було», – розповів Микола Різак.

За словами мера Таврійська, існуюча поліклініка переповнена, і відновлення залізничної лікарні для обслуговування залишається пріоритетним. Кошти будуть спрямовуватись з місцевої казни, але їх недостатньо. Міська влада вже звернулась до уряду з офіційним листом з обґрунтуванням необхідності цього соціального об’єкту для 12-тисячного Таврійська.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com