У Херсонському окружному адмінсуді відбулась екскурсія для ліцеїстів

Екскурсія у приміщенні суду: зала засідань, архів, кабінети суддів. Двадцять учнів академічного ліцею імені Олега Мішукова познайомилися з діяльністю Херсонського окружного адміністративного суду. Були на цій екскурсії й кореспонденти Суспільного.

“Досить часто у нас проходять такі зустрічі. Наразі судова гілка влади закрита, але ми намагаємося її відкрити для людей і дітей. Дні відкритих дверей проводяться для того, щоб комуніціювати судову гілку влади, щоб ми були ближче до суспільства, щоб це було відкрите”, – говорить помічниця голови Херсонського окружного адміністративного судуНаталя Осадчук.

Знайомство розпочалося у залі судових засідань. Про структуру, діяльність і справи, які розглядаються в окружному адміністративному суді, дітям розказує заступниця керівника апарату Олена Гладунова.

У залі, говорить заступник директора Херсонського академічного ліцею імені Олега Мішукова Віталій Марюхно, присутні учні, які вчаться на спеціальності “міжнародні відносини” і три-чотири роки посилено вивчають правознавство. 

Із зали засідань одинадцятикласники переходять до канцелярії, звідти – до архіву. Групі розказують і показують, як зберігаються справи.  

Кристина Кушнеренко говорить, що не шкодує, що прийшла на екскурсію. Додає, що правознавством захоплюється вже три роки, є переможницею олімпіад з цієї дисципліни. Зараз готується до турніру юних правознавців, який відбудеться за місяць у Рівному.

Потім одинадцятикласників проводять до кабінету головного судді. Олег Бездрабко розказує про судову систему і відповідає на запитання учнів, пише UA: Херсон.  

Екскурсія у приміщенні суду.

Екскурсія у приміщенні суду: зала засідань, архів, кабінети суддів. Двадцять учнів академічного ліцею імені Олега Мішкова познайомилися з діяльністю Херсонського окружного адміністративного суду.Детальніше – за посиланням: https://ks.suspilne.media/news/40326.

Опубліковано UA: ХЕРСОН Четвер, 26 вересня 2019 р.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com