Олександр Співаковський балотується в народні депутати України по 182 округу Херсона як самовисуванець

Про готовність повторно балотуватись на виборах до Верховної Ради народний депутат оголосив журналістам у прес-центрі «Новий день».

«Я прийняв рішення йти по 182 мажоритарному округу, але як самовисуванець, не пов’язуючи себе з певним політичним контекстом. Я вважаю, що ми повинні зосередитись на наступних питаннях: розвиток економіки, соціальні програми, освіта та людський капітал, створення комфортних умов проживання людей. Ці напрямки повинні стати основою моєї наступної роботи, якщо херсонці приймуть відповідне рішення», – прокоментував народний депутат України Олександр Співаковський.

Народний депутат ефективно працює у комітеті Верховної Ради України з питань освіти та науки. В цілому за звітний період особисто і в співавторстві підготовлено понад 230 законопроектів та проектів постанов Верховної Ради, з яких близько 60 вже стали чинними актами.

Одним з тих, що формують нову державницьку позицію у сфері освіти, вважає Закон України «Про освіту» (реєстраційний номер 3491-д). Ті закони, що регулюють роботу закладів освіти й інші сфери життя громадян. Зокрема, вже вступили у силу зміни до деяких законодавчих актів щодо протидії булінгу та мобінгу, фахову передвищу освіту, про захист педагогічних працівників та заохочення молодих вчених; управління майновими правами у сфері авторського права тощо.

За чотири з половиною роки роботи у парламенті Олександр Співаковський забезпечував потужне лобі інтересів своїх виборців і жителів Херсонщини. Більше 150 мільйонів гривень державних інвестицій вдалось спрямувати на важливі інфраструктурні та соціальні об’єкти міста й області. Через Державний фонд регіонального розвитку були залучені кошти на розвиток Херсонського аеропорту, будівництво мостопереходу, реконструкцію стадіону «Освіта» та Палацу молоді та студентів. На підставі депутатських звернень депутата-мажоритарника через Міносвіти виділені цільові кошти на створення умов навчання у трьох херсонських вишах – ХДАУ, ХДУ, ХНТУ. Через субвенцію з Держбюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій за сприяння Олександра Співаковського 60 мільйонів гривень витрачені на закупівлю вартісного діагностичного обладнання для обласного онкодиспансеру, устаткування для Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є. Є. Карабелеша та на покращення умов у школах міста.

До громадської приймальні Олександра Співаковського протягом всієї каденції звернулись близько 7 тисяч осіб. За зверненнями складено 3 700 депутатських запитів та звернень.

До 182 одномандатного виборчого округу входить частина Дніпровського та Суворовського районів Херсона.

 Центральна виборча комісія  вже зареєструвала трьох кандидатів у депутати, які йдуть як самовисуванці.

Олександр Співаковський побажав конкурентам вести чесну боротьбу, не переходити на особистості і не закидати фейків, а продемонструвати нову політичну культуру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *