Новопризначені податківці склали присягу

Сьогодні в Головному управлінні ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі урочисто склали Присягу державного службовця фіскали – переможці за результатами конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В». 

Орлову Юлію В’ячеславівну призначено на посаду головного державного ревізора-інспектора відділу аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Тумку Валерію Олегівну призначено на посаду старшого державного ревізора-інспектора відділу контролю за відшкодуванням ПДВ управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Новопризначені державні службовці присягнули вірно служити українському народові, дотримуватися Конституції і законів України та втілювати їх у життя, поважати й охороняти права, свободи і законні інтереси громадян і з гідністю нести високе звання державного службовця та сумлінно виконувати свої обов’язки. 

Підписаний новими фахівцями текст Присяги буде долучений до особових справ, а інформація про її прийняття – внесена до трудових книжок працівників. 

З метою якнайшвидшого здобуття професійних знань та практичних навичок для виконання обов’язків на займаних посадах, мінімізації процесу адаптації до умов роботи в органах ДФС та розкриття особистого потенціалу, за молодими співробітниками закріпили наставників, досвідчених фахівців з відділів, на посаду в які їх призначено. 

ДФС у Херсонській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *