Патрульні Херсонщини допомогли породіллі потрапити до пологового будинку  Миколаєва

Патрульним поліції доводиться часто бути в неординарних ситуаціях і приймати неординарін рішення,-  повідомляє “Український південь“.

Так на своїй сторінці у Фб Патрульна поліція Херсонщини розповіла  про наступне:

“Інспектори, які патрулюють відрізок автодороги Одеса – Мелітополь – Новоазовськ, учора близько 16-ої години неподалік Шевченкового помітили автомобіль ВАЗ-217130. Водій звернув на узбіччя й жестами попрохав поліцейських зупинитись. Чоловік розповів, що мешкає в цьому ж селищі. До нього звернулись за допомоги сусіди. У вагітної дівчини почалися болі, характерні для пологів, і того попрохали відвезти її до лікарні. Патрульні вирішили не зволікати. Інспектори увімкнули світло-звукову сигналізації й таким чином забезпечили породіллі вільну й швидку дорогу до пологового будинку в Миколаєві. Там дівчину передали медикам”.

З відео стає зрозумілим, що пологи були передчасними, і “неймовірні хвилювання були у всіх, в тому числі і у патрульних”.

01.09.2018

Патрульні допомогли породіллі потрапити до пологового будинку Інспектори, які патрулюють відрізок автодороги Одеса – Мелітополь – Новоазовськ, учора близько 16-ої години неподалік Шевченкового помітили автомобіль ВАЗ-217130. Водій звернув на узбіччя й жестами попрохав поліцейських зупинитись. Чоловік розповів, що мешкає в цьому ж селищі. До нього звернулись за допомоги сусіди. У вагітної дівчини почалися болі, характерні для пологів, і того попрохали відвезти її до лікарні. Патрульні вирішили не зволікати. Інспектори увімкнули світло-звукову сигналізації й таким чином забезпечили породіллі вільну й швидку дорогу до пологового будинку в Миколаєві. Там дівчину передали медикам.#khersonpolice #поліціяхерсона #патрульнаполіція

Опубліковано Патрульна поліція Херсонської області Субота, 1 вересня 2018 р.

Джерело – Патрульна поліція Херсонської областіЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *