Одеській області налагоджують співпрацю з нідерландськими компаніями у сфері біоенергетики

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова зустрілася з представниками компаній Kara Energy Systems та DSD BV. Зокрема, сторони обговорили можливість реалізації спільних проектів у сфері розвитку екологічно чистої, ефективної та сталої біоенергетики у регіоні.

«Для нас дуже важливий розвиток сектору біоенергетики. Ми дотримуємося завдань, які поставлені Європейською Енергетичною конвенцією. Тому співпраця з такими досвідченими компаніями має велику перспективу для розвитку та використання альтернативних джерел енергії у регіоні. Одеська обласна державна адміністрація завжди готова надати необхідну підтримку закордонним компаніям, які розвивають альтернативну енергетику», — зазначила Світлана Шаталова.

Нагадаємо, наприкінці червня голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов підписав Меморандум про співпрацю між ОДА та компаніями у галузі вітроенергетики «Ukraine Power Resources» та «Южне Енерджі». Документ засвідчує співробітництво у сфері реалізації проектів з будівництва вітроелектростанцій у Лиманському районі. Загальна сума інвестицій — близько 270 мільйонів євро.

Джерело- https://oda.odessa.gov.ua/news/odeska-oda-nalagodzue-spivpracu-z-niderlandskimi-kompaniami-u-sferi-bioenergetiki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *