Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

На Одещині тривають жнива

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко відвідав з робочим візитом одеську Бессарабію. В аграрних господарствах очільник області особисто ознайомився з ходом збиральної кампанії цьогорічного врожаю, а на підприємствах переробної та харчової промисловості – з процесом виробництва важливих продуктів харчування. Окремо Максим Марченко провів робочу нараду з аграріями південних районів Одещини, в ході якої обговорив ряд проблемних питань регіонального агросектору.

«Тривають жнива. Хочу подякувати всім нашим аграріям, що ми з хлібом. Колись ці літні дні звалися «битвою за урожай». Тоді це була вимушена алегорія. Зараз, на жаль, жорстока реальність. Наші захисники боронять рідну землю на фронті, а фермери – забезпечують продовольчу безпеку. Так от, одеські аграрії засівали українські ниви – вони і зберуть наш хліб. Ми не дозволимо російським окупантам знищити чи вкрасти ані колоска одеської пшениці» – підкреслив Максим Марченко.

На сьогодні, аграріями Одеської області обмолочено 40% засіяних площ і намолочено більше 900 тисяч тонн зерна. Головна хлібна культура озима пшениця в середньому дає по 23 центнера з гектара.

Згідно з такими показниками врожайності Максим Марченко зазначив, що Одеська область повністю буде забезпечена продовольчим зерном для виробництва хліба, борошна та круп. Збіжжя вистачить й для реалізації на експорт.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН