Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Прем’єр відвідав морські порти Одещини

Вчора Одеську область з робочою поїздкою відвідав Прем’єр –міністр України Денис Шмигаль. Глава Уряду разом з Начальником Одеської обласної військової адміністрації Максимом Марченком ознайомився з роботою Ізмаїльського та Ренійського морських торговельних портів

«Порти Ізмаїл та Рені на Одещині — сьогодні це експортні «ворота» України в європейські країни. За шість місяців цього року вантажообіг через українські порти на річці Дунай зріс у 2,4-5 разів, порівняно з минулим роком. Завдяки звільненню Збройними силами острова Зміїний ми отримали додаткові можливості для експорту та імпорту продукції на цій ділянці» – відзначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр наголосив, що ще до повномасштабної війни Уряд розробив Стратегію розвитку внутрішнього водного транспорту України до 2031 року. За його словами розвиток річкових портів допоможе розширити експортні можливості для української продукції, зокрема зерна.

Також Денис Шмигаль поспілкувалися з переселенцями, що вимушено проживають в Ізмаїльському міському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

«Уряд робить усе можливе, щоб забезпечити комфортні умови проживання для ВПО. На сьогодні діють програми виплат для таких людей: по 2 тисячі гривень на дорослих та по 3 тисячі гривень на дітей та осіб з інвалідністю. По 6,5 тисяч гривень компенсуємо роботодавцям за кожну найняту внутрішньо переміщену особу» – сказав Глава Уряду.

Також Прем’єр-міністр України побував у ТОВ «Дунайський аграрій», це – органічне підприємство, що має більше 2 000 гектарів землі, на якій вирощують органічні овочі, фрукти та зернові.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН