Майбутні поліцейські відвідали корпус оперативно-раптової дії при Нацполіції в Одеській області

 

На початку серпня під час ознайомчої практики курсанти 1-го курсу факультету № 1 Одеського державного університету внутрішніх справ під керівництвом декана факультету підполковника поліції Ігоря Козака та за участі провідного фахівця факультету Ігоря Пучкова відвідали Корпус оперативно-раптової дії при Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Під час екскурсії фахівці КОРДу розповіли про діяльність підрозділу, специфіку його роботи, а також продемонстрували озброєння, до якого входить новітнє оснащення ведення бою як у містах, так і на відкритих місцевостях, засоби розвідки та зв’язку, спеціальне медичне та технічне спорядження кожного бійця, dscf2091склад індивідуальної аптечки та спорядження медика оперативно-тактичної групи. Було проведено показове затримання озброєного угрупування із 

dscf2206застосуванням спеціальних та технічних засобів.
dscf2129
Командир спеціального підрозділу КОРД роз’яснив тактику та специфіку роботи свого підрозділу, показав спорядження та зброю бійця Корпуса оперативно-раптової дії, його завдання. Довів правила та умови вступу до спеціального підрозділу.

Крім того, декан факультету підполковник поліції Ігор Козак розповів про основи роботи Корпусу оперативно-раптової дії та відмітив її, як складову частину діяльності Національної поліції.

Цього ж дня курсанти 1-го курсу факультету № 1 відвідали Управління поліції охорони, де з ними провів зустріч старший інспектор відділу кадрового забезпечення майор поліції Андрій Приходько, який розповів про структуру підрозділу, його завдання та принципи роботи, довів новітні методи боротьби зі злочинністю.              Джерело- http://oduvs.edu.ua/news/kursanti-oduvs-vidvidali-korpus-operativno-raptovoyi-diyi-pri-gunp-v-odeskij-oblasti/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *