Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Приватні підприємці Херсонщини обговорили плани щодо спільної роботи з ОДА в 2017 році

Сьогодні, 20 січня, в облдержадміністрації відбулося спільне засідання представників підприємницької діяльності та туристичного бізнесу Херсонщини під керівництвом очільника області Андрія Гордєєва.

Під час засідання обговорили велику кількість важливих питань щодо розвитку торгівлі, туризму й інфраструктури області.

Також було підведено підсумки роботи обласної державної адміністрації у сфері розвитку інвестиційної та туристично-курортної діяльності у 2016 році.

«Разом із підприємцями області необхідно планувати роботу в поточному році, адже всі ми хочемо, щоб він був більш стабільний, ніж попередні роки. Дякую за вашу підтримку й розуміння того, що Херсонщина має потужний культурний, інвестиційний, промисловий і туристичний потенціал, який потребує розвитку», – звернувся до представників підприємницької діяльності Андрій Гордєєв.

З огляду на це, голова ОДА зауважив, що за результатами 2016 року туристичний збір було збільшено на 77% і важливу роль у цьому відіграла реконструкція аеропорту «Херсон». Про нього детальніше розповів голова Ради підприємців при обласній державній адміністрації Юрій Рожков.

Він звернув увагу на збільшення кількості туристів на Херсонщині завдяки відкриттю регулярних авіарейсів. Це стало можливим, тому що впродовж 2016 року проводилася реконструкція аеропорту: перону й руліжних доріжок. Роботи з відновлення аеропорту «Херсон» продовжуються і ведеться активна діяльність керівництва й обласної державної адміністрації щодо розширення авіакоридорів у напрямку Херсона.

Так, за прогнозами Юрія Рожкова вже до 26 березня буде відкритий регулярний рейс сполученням «Херсон – Київ – Херсон», започаткований спільно з авіакомпанією «МАУ» (Міжнародні авіалінії України). Адже вже зайшли 44 млн грн інвестиційних коштів, заплановані на 2017 рік, саме для розвитку роботи аеропорту.

Цікавим для підприємців стали питання податкової сфери, на які дав відповіді начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Ігор Клим.

Голова облдержадміністрації з цього приводу додав:

«Разом із фіскальною службою нам вдалося легалізувати роботу 15 тисяч працівників у Херсонській області, а це зріст місцевих бюджетів на 53 відсотка».

Та Ігор Клим резюмував, що роботи з легалізації тривають, тому продовжується моніторинг тих підприємств, які зареєстровані, але не здійснюють діяльність.

Він також повідомив, що з 2017 року спілкування Головного управління ДФС в Херсонській області з представниками підприємництва переходить у площину електронного спілкування, що значно спрощує процес надання звітів та іншої документації.

Обговорили й розвиток сфери аграрного комплексу на Херсонщині.

Заступник директора Департаменту агропромислового комплексу облдержадміністрації Маргарита Степанова повідомила присутніх про наміри створити регіональний продукт Херсонщини.

Така робота проводитиметься з метою підвищення експортної конкурентоспроможності економіки області, в рамках якої запропоновано створити регіональний бренд, який дозволить оптимізувати наявні продовольчі ресурси і вийти на більш ефективний рівень реалізації.

Маргарита Степанова поінформувала:

«Регіональний бренд буде використовуватися при продажі продукції місцевих товаровиробників в супермаркетах, у роздрібній торгівлі, на виставках та під час експорту».

Підсумовуючи результати обговорень, було вирішено надалі регулярно проводити спільні засідання для розгляду конкретних питань.

Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв у заключному слові звернувся до представників туристичного бізнесу, туроператорів і турагентів. Він зауважив на важливості розвитку готельного бізнесу та сервісної сфери, адже Азово-Чорноморське узбережжя сьогодні розвивається активними темпами й люди прагнуть відпочивати з комфортом в оздоровчих, розважальних і туристичних місцях Херсонської області.

khoda.gov.ua

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН