Боротьба за звільнення лівобережжя Херсонщини триває. Активну участь у цьому беруть морські піхотинці, які щодня знищують не лише живу силу та техніку ворога, а й його символіку.
Бійці 34-ї окремої бригади берегової оборони морської піхоти провели спецоперацію на лівобережжі — й знищили ворожий триколор, який було вивішено на цивільній споруді.
«Триколор висів там, де йому не місце. Тепер він там, де йому й належить бути — під ногами», — повідомили морпіхи.
Операцію зі знищення символіки противника оперативно виконали оператори дронів.
Відео дивіться в нашому телеграм-каналі:
#Херсонщина #ЗСУ #Морпіхи #Окупація #УкраїнськийПівдень
Авторка – Марися Гонорова.
Схожі публікації:
- Олена Шуляк розказала, скільки коштів партія президента виділила на ЗСУ
- Злочини проти культурної спадщини в Криму: повідомлено про підозру археологу російського «Державного Ермітажу»
- Випускниця ХДУ Анастасія Шевченко створила документальний фільм “Dear”, де показала руйнування освітнього закладу
- До 12 років ув’язнення засуджено жителя Херсона, який забезпечував фінансування окупантів, збираючи «данину» з підприємців
- Рятувальникам Херсонщини благодійники передали сучасне обладнання