Про це інформує пресслужба Скадовської окружної прокуратури.
Його засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також позбавлено права обіймати будь-які посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади, державного управління і місцевого самоврядування та займатися діяльністю, пов’язаною з наданням публічних послуг на строк 15 років.
Доведено, що засуджений після початку повномасштабного вторгнення приїхав до Херсонщини. У липні 2022 року він обійняв посаду «першого заступника начальника» у так званій «Служба з питань цивільної оборони, надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків стихійних лих ВЦА Херсонської області».
Чоловік виконував накази окупаційної влади, організував роботу незаконного органу влади, використовуючи матеріальну базу пожежної частини області, контролював роботу підлеглих тощо.
Спеціальне досудове розслідування здійснювалося слідчими УСБ України в Херсонській області.
Схожі публікації:
- Олена Шуляк розказала, скільки коштів партія президента виділила на ЗСУ
- Злочини проти культурної спадщини в Криму: повідомлено про підозру археологу російського «Державного Ермітажу»
- Випускниця ХДУ Анастасія Шевченко створила документальний фільм “Dear”, де показала руйнування освітнього закладу
- До 12 років ув’язнення засуджено жителя Херсона, який забезпечував фінансування окупантів, збираючи «данину» з підприємців
- Рятувальникам Херсонщини благодійники передали сучасне обладнання