Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Команда школярів з Нововоронцовки взяла участь у всеукраїнських змаганнях “Козацький гарт”

Нововоронцовка поступово повертається до життя, дітлахи беруть участь у  різних  змаганнях і конкурсах. Успішно була представлено команда школярів на всеукраїнських змаганнях “Козацький гарт” у Прикарпатті, – про це повідомив Володимир Клюцевський, заступник начальника Херсонської ОВА.
“Козацький гарт”- це не просто спортивні змагання. Це подія, яка формує у молоді патріотичні цінності, почуття єднання та шану до славної козацької історії. Учасники змагань не лише здобувають нові спортивні навички, але і отримують незабутні враження.
“Козацький гарт” – це чудовий приклад того, як можна поєднувати фізичну активність, патріотичне виховання та вивчення історії.
Юні козаки і козачки змагалися на рубежах: “естафета з перешкодами”, “валуни”, “футболінг”, “метання на влучність”, а також конкурс “Знавці історії України (історії козацтва) спортивних досягнень за часів незалежної України” та презентація команд.
Херсонщина – край козацької слави – гідно була представлена на змаганнях У Прикарпатті  і отримала щирі овації від усіх учасників з 15-ти областей України.
 Читатйе на сайті інформаційного видання “Український південь”:
 Дивіться відео, як відроджується життя в деокупованих населених пунктах Херсонщини

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН