Працівники ювенальної превенції спільно з патрульними поліцейськими провели для діток з Херсонської громади практичне заняття «Безпека руху велосипедиста». Велоурок для кермувальників двоколісних організували на свіжому повітрі, – повідомили в Поліції Херсонщини.
На початку заняття хлопчикам і дівчатам нагадали основні дорожні знаки та правила безпечної поведінки на дорозі, яких мають дотримуватись велосипедисти. Кожній дитині поліцейські одягнули на руки світловідбиваючі браслети та пояснили, чому важливо бути видимим у темний час доби.
Аби виробити у дітей навички безпечної поведінки на дорозі, поліцейські підготували для них нескладні практичні вправи. Малеча об’їжджала перешкоди, подавала попереджувальні сигнали про поворот чи зупинку, рухалася групою з дотриманням усіх правил.
Завершився візит до дітлахів спільним фото на згадку та купою приємних емоцій.
Фото – Полція Херсонщини.
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441159803_842049401290742_304857779012992526_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=fpK5kYnMLDwQ7kNvgF2hRg6&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AYDrFMIij8aNmWhsKkhZ-ad0o0FKPog7h6EKnenl4tB4sQ&oe=6650DA89)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441167309_842049501290732_920579237926695743_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=1oLdw9OiNVAQ7kNvgH4n8bY&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AYAyFKzqiLlTN6POgin_lcjRb1O0_VujGYSnV3Tk6RGNKg&oe=6650C644)
Читатйе на сйаті інформцаійного видання “Український Південь”:
Дивіться відео, як на Херсонщині держслужбовці проходять військову підготовку:
Схожі публікації:
- Масований обстріл російські військові здійснили по Центральному ринку Херсона (фото)
- Жителі Черкаської області привезли гуманітарну допомогу до Нововоронцовської громади (фото)
- Протягом доби херсонські рятувальники ліквідували дві пожежі в передмісті
- Херсонських дітей навчають петриківському розпису в Хмельницькому
- Акторка тетру Куліша: Вірю, що виставою “Лишатися (не) можна” ми привернемо увагу до людей, які залишаються в окупації