Одим з перших візитів Делл Лой Хансена був до села Тарасівка Боярської громади Фастівського району на Київщині. Там зводиться містечко для ВПО – це Містечко Хансена, які приїхали з областей, де проходять нині бойові дії. Зводиться містечко за підтримки благодійного фонду “Місія Хансена в Україні”. Вже здано в експлуатацію 2 черги житла., будується школа і дитсадок.
Тож цього дня у містечку Хансена зустрічали засновника – пана Делл Лой Хансена, – про це повідомляється в офіційній групі “Містечко Хансена”.
А разом з ним до Містечка приїхали його американські колеги та українські посадовці.
Шановних гостей чекали з нетерпінням. Пана Хансена привітали українською паляницею. Гостям запропонували смаколики, які приготовили гадзині Містечка власноруч.
Пан Хансен тепло привітався з усім.
“Я дуже радий вас всіх бачити, бачити вашу посмішку. Я теж дуже чекав на нашу зустріч і щасливий вас сьогодні обнімати”, – звернувся до мешканців пан Делл Лой Хансен.
Гості пройшлися Містечком, завітали до бомбосховища, де наші діти грають у теніс, малюють та дивляться мультфільми на проекторі. Поспілкувалися з родинами з будинків сімейного типу та іншими містянами.
“Ми так чекали на Вас, пане Хансен, настільки раді Вас бачити, наче найрідніша людина приїхала додому! Безмежно дякуємо Вам за все!”, – так вітали мешканці Містечка нашого дорогого гостя.
Це був перший візит пана Хансена до нас під час його травневого візиту в Україну.
“Його чекає багато зустрічей, нарад та подорожей. Але через декілька днів він, разом зі своїми американськими колегами, ще обов’язково до нас завітає. Дуже чекаємо на зустріч!”, – зазначили в повідомленні.
![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/hansen3-300x225.jpg)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/426066264_122121974888258717_810767334856352941_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=0UlFlM02vJgQ7kNvgHhlJf8&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfDat5FLE2w4W-39xTGW2Ou7uY4dJVFjMTDlrREqCQV4sw&oe=6642D609)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438196422_122121974930258717_5231139250344743597_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=pnksfqe-Dd8Q7kNvgEgXRtq&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfB7rS2fm24jKJcg6DLBTFXQs5kCxdW4NuDBeqczzWMMTg&oe=6642BC56)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438198076_122121974960258717_4397835363883284917_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=zoIEw3CdlIgQ7kNvgEW72jh&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfDYc6zuLIKjAuPiS_R7UhcsshB8pn_Y_LtoipE9AYNXSw&oe=6642D83B)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438230779_122121974990258717_5233189090242161313_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=kwPEZ65t0lIQ7kNvgGfI28z&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfBkzPfIrhHqG0F3P7QLzcXBvqU6cucWxy5VHEwn5G-mbQ&oe=6642B8AE)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438241080_122121975008258717_1504693426423082065_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Ll6ACznc_igQ7kNvgE1ksT-&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfDAvLk7etySDCdnjEFsKqWx-X8RL37euY-o2Cxx73PApQ&oe=6642E4CF)
Схожі публікації:
- Ветеран Мирослав Гай виграв грант від УВФ на проєкт “Око Бандери”
- Внаслідок атаки Київщини дронами пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури – розпочато розслідування
- В Україні змінили правила надання пільг на комунальні послуги
- Трагедія у Броварах: загинули діти, серед жертв також керівництво МВС
- СБУ розслідує причини падіння гелікоптера у Броварах: які версії розглядає