В Херсоні поліцейські провели безпекове відпрацювання на території Дніпровського ринку. Працівники поліції спільно з представниками Інспекції з контролю за благоустроєм та Держпродспоживслужбою відвідали територію Дніпровського ринку, де провели профілактичні заходи, направлені на безпеку продавців та відвідувачів, – повідомляє Поліція Херсонщини.
Дніпровський район, зокрема і територія ринку, постійно потерпають від обстрілів російською армією. Тож аби запобігти небезпечним ситуаціям, поліцейські нагадали торгівельним працівникам та відвідувачам ринку правила безпеки.
Правоохоронці закликали у разі сигналу «Повітряна тривога» чи звуках вибухів негайно йти в укриття, пояснили дії на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів.
Задля безперешкодного проїзду спецтранспорту просили продавців прибрати і надалі не розміщувати торгівельні ятки на проїжджій частині. Адже у випадку пожежі чи пораненнях мирних мешканців автомобілі поліції, рятувальників та «швидкої» не зможуть проїхати захаращеною дорогою, щоб вчасно надати допомогу й ліквідувати наслідки.
Також під час відпрацювання громадянам наголошували й на дотриманні санітарно-епідомологічних вимог. Адже у разі їх порушення значно підвищуються ризики отруєнь, викликаних вживанням продуктів сумнівної якості.
Поліція продовжує забезпечувати правопорядок у місті, працює 24/7 заради вашої безпеки, тож просимо з розумінням ставитися до превентивних заходів, перевірок документів чи транспортних засобів.
Читайте на сайті інформцаційного видання “Український Південь”:
![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/polic190420242-300x225.jpg)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436418020_820830796745936_933427469189387615_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=LA7g3avfZToAb7fZsYy&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfAjrMk3chU8-L1GL-yaoVAON_VbSux5Dp0NSMmi-coI0A&oe=6629329F)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438331845_820830650079284_8078654472515270791_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=QX32Hgsw3N0Ab6vLYEs&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfA5Mvyc1Dl9b1uQBsCst4v3mfAa5ilDv1V96Hy3rLkRSA&oe=662939B1)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438669965_820830653412617_5880355510678602781_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=K3-sFuUcrGEAb7-PRNL&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfA1v7Ze-Xe6N_h4lA9sicyVurt-cwxDWPjOBFIa-ytAaw&oe=662937B5)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438829590_820830670079282_4012502807881446162_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=yDwywTBr2-gAb6BW9Rf&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfC9EKFDYXFZ-3YDPMfS1AeQ1P7BFpq6erzOB-8CAen1Qg&oe=66294A9E)
Схожі публікації:
- На Миколаївщині сталася ДТП за участі рейсового автобуса: шукають свідків
- Від отриманих у ДТП травм на Бериславщині загинув мотоцикліст
- У Бериславському районі підліток на три дні пішов з дому: його повернула поліція
- На Херсонщині серійного крадія допомогла затримати службова собака
- 26-м колаборантам-«народним міліціонерам» з Херсонщини оголошені підозри за тяжкі злочини, – ДВБ Нацполіції