Херсонська обласна служба зайнятості продовжує наближати свої послуги жителям області. Відтак мобільний центр зайнятості запрацював на Бериславщині. Мобільність в роботі служби зайнятості в ці тяжкі часи дозволяє оперативно реагувати на потреби громад, наблизити соціальні послуги до їх мешканців, – повідомляє пресслужба Херсонського обласного центру зайнятості.
Фахівці Бериславської філії Херсонського обласного центтру зайнятості вже відвідали Урожайненський старостинський округ, Кочубеївську, Високопільську та Калинівську територіальні громади.
Місцевих жителів ознайомили з послугами служби зайнятості, зокрема, поінформували про активні компенсаційні програми для роботодавців, отримання мікрогрантів для відкриття чи розширення бізнесу, ваучерів на навчання та участь у суспільно корисних роботах.
“Під час зустрічі 2 людини виявили бажання навчатися за ваучером, декілька роботодавців зацікавилися пропозицією отримання мікрогранту. Також обговорили подальші кроки співпраці з діючими підприємствами щодо збільшення охочих для участі у «Армії відновлення». Робота мобільного центру зайнятості, як ефективний формат комунікації з людьми та соціальними партнерами, триває і надалі”. – зазначили в Херсонському обласному центрі зайнятості.
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/435467315_800609362099777_5984532216307624922_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=0AZCJiyXGgEAb41Tuwq&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfBQ-scspNFXYax4Lrn0MIndFyjBPIRQybDoBfNA_cwFyQ&oe=6627EF32)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/435662476_800609398766440_4532036146293586267_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=PiclW5NIYJwAb5oGtIQ&_nc_oc=Adh6HTMFI-ye11TYaEGiWtP4SPZURB5GtNxTaGyxASpJxuynACjAsUR8NnENwCVPuWI&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfBhpasCUVyyow6TnDBl4gsoyd65mhxZC9N7pjcpnENfsA&oe=6627E789)
Схожі публікації:
- Роботодавці на Херсонщині пропонують найвищу зарплату кадровику в 20 000 гривень, продавцеві та медсестрі – 6700
- На Херсонщині зросла зарплата у поштарів до 9 200 гривень та лікарів-травматологів до 28 000
- Гендерний розрив в оплаті праці в Україні існує: на держслужбі зарплата в чоловіків вища, а на керівних посадах — в жінок
- Підприємці Херсонщини працюють під обстрілами й волонтерять
- Бериславська громада отримала спеціальне обладнання для відновлення водопостачання