Мешканка обласного центру під час окупації добровільно погодилася очолити один із відділів у незаконно створеній загарбниками «бухгалтерії» освітніх закладів Херсонщини. Поліцейські зібрали докази протиправної діяльності фігурантки та повідомили їй про підозру в колабораційній діяльності. За вчинення злочину проти основ національної безпеки України жінці загрожує повна конфіскація майна, – повідомляє Поліція Херсонщини.
Як розповів начальник сектору дізнання Херсонського районного управління поліції Сергій Друговський, оперативники підрозділу встановили, що під час тимчасової окупації 63-річна мешканка Херсона на початку серпня 2022 року добровільно погодилася працювати у незаконно створеній загарбниками установі.
Фігурантка була призначена на посаду «руководітєля матєріального отдєла» у так званому «государствєнном казьонном учрєждєнії «цєнтралізованная бухгалтєрія образоватєльних учрєжденій, подвєдомственних дєпартамєнту образованія і наукі хєрсонской області»».
Службові обов’язки зловмисниці не були пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій.
Тож за процесуального керівництва обласної прокуратури дізнавачі інкримінували жінці вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 111-1 «Колабораційна діяльність» Кримінального кодексу України.
Наразі фігурантці повідомлено про підозру у вчиненні злочину проти основ національної безпеки України. Правопорушниці загрожує повна конфіскація майна та інші обмеження.
![Возможно, это изображение 1 человек и текст «У XepcoHi полицейськ викрили жίку, яка погодилася працювати "керивником в.д.лу» В окупацийний установ. e НАЦЮОНАЛЬНА полциЯ»](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436367506_816428790519470_1283282583868881219_n.jpg?stp=dst-jpg_s1080x2048&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=TqA4-hwRzNAAb7ciZl-&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfDO8TON8ErEUam7MRZrnHecOWzf1MFp3rmsxxrcwijOqQ&oe=661CC31C)
Схожі публікації:
- Освітянка з Каховки отримала підозру від обласної прокуратури
- Затримано жительку Білозерської громади за співпрацю з окупаційною владою
- «Зливав» окупантам інформацію про ветеранів АТО та українських патріотів – підозрюється житель Херсонщини
- Cудитимуть експоліцейського: «зливав» окупантам координати місць дислокації підрозділів ЗСУ на Миколаївщині
- СБУ затримала депутатку Херсонської обласної ради: працювала на окупаційну владу під псевдонімом