Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Медикам Херсонщини львіські волонтери передали 131 спеціалізований бронежилет

Фото – Львівський Оборонний Кластер.

Понад 500 бронежилетів передав українським медикам та рятувальникам Львівський Оборонний Кластер (ЛОК) в рамках здійснення своєї чергової гуманітарної місії. З них 131 комплект протиуламкових бронежилетів було передано медичним закладам Херсонщини. Передача відбулася 4 квітня 2024 року, повідомляє преслужба організації.

Загалом же за останній рік  медичним закладам Херсонщини ЛОК передав майже тисячу спеціалізованих бронежилетів. Вони використовуються бригадами швидкої для евакуації важкохворих та поранених з прифронтових районів.

 

Протиуламкові бронежилети для медиків розроблені Львівським Оборонним Кластером та Харківським заводом засобів індивідуального захисту разом з медиками швидкої допомоги. Вироби повністю сертифіковані та пройшли всі необхідні випробування.

За статистикою, основним типом загрози для медиків швидкої допомоги, які працюють на лінії фронту є уламки скла, бетону, снарядів. Тож медичний бронежилет від ЛОК зроблено надійним для захисту передусім від цих загроз: він характеризується протиуламковою стійкістю не менше 500 метрів на секунду (V50 Stanag2920), має 1 клас захисту відповідно до українських стандартів (ДСТУ 8782:2018).

Бронежилет виготовлений з надвисокомолекулярного балістичного поліетилену, що робить його не тільки міцним, але і досить легким: він важить усього 4 кг. Також жилет має зручні кишені для обладнання та яскраві розпізнавальні знаки медичної служби.

ВІДОМО

  Львівский Оборонний Кластер є найбільшим вітчизняним виробником бронежилетів, що спеціалізується на виготовленні засобів індивідуального захисту для військових, поліцейських, медиків, журналістів, виготовляє евакуаційні жилети для дітей.

На сьогодні ЛОК вже виготовив та передав понад 100 тисяч бронежилетів Силам оборони та Силам безпеки України. Крім того, ще 4000 спеціалізованих протиуламкових жилетів передали медикам, працівникам критичної інфраструктури, журналістам, працівникам Укрзалізниці тощо. Також 550 комплектів захисних жилетів для евакуації дітей  було передано українській поліції.

Всі бронежилети виготовлено за рахунок благодійних пожертв та безкоштовно передано за місцем призначення.

Зробити свій внесок можна на сайті ЛОКу: https://www.ldc-ua.org/

Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:

На Оріхівському та Херсонському напрямках знищено 40 одиниць російської військової техніки (відео)

Дивіться у відео на ютуб-каналі інформцаійного видання “Український південь”:

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН