Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

На Херсонщині до бюджету надійшло від торгівлі підакцизними товарами 2,2 млн гривень

За інформацією Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, у січні суб’єкти господарювання Херсонщини сплатили до бюджетів усіх рівнів 2,2 млн гривень акцизного податку, – повідомляє пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

При цьому переважна більшість коштів – 2,1 млн гривень, поповнили місцеві бюджети у вигляді акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Решта 38,4 тис. гривень надійшли до державного бюджету у вигляді акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що торгівля підакцизними товарами дозволяється за умови отримання відповідних ліцензій та з обов’язковим застосуванням класичних або програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:

Студентка ХДУ Катерина Радіонова стала учасницею проєкту з міжнародних волонтерських стажувань

Також читайте, як громадянин США підтримує українців: На Київщині американський меценат Дел Лой Хансен будує школу в містечку для ВПО: депутати в Боярській громаді підтримали благодійника

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН