Про це повідомляє пресслужба Херсонводоканалу.
В 2023 році при підтримці керівництва Асоціації «Укрводоканалекологія» та Wash Claster Ukrainе, МКП «ВУВКГ м.Херсона» долучилося до “Проєкту WaterWorX Підтримка українських водоканалів сектором питної води Нідерландів”, який передбачає підтримку 5 українських водоканалів (Херсон, Краматорськ, Нікополь, Марганець, Покров) у відновленні та покращенні якості послуг водопостачання та водовідведення для споживачів.
У лютому 2024 року в місті Утрех (Нідерланди) відбулася робоча зустріч партнерів консорціуму WaterWorX VEI B.V. з представниками Водоканалів-учасників проєкту, на якій була підписана Угода про довгострокове партнерство між VEI B.V. та МКП «ВУВКГ м. Херсона».
В ході робочої зустрічі були обговорені першочергові потреби підприємства та етапи реалізації Угоди. Українська делегація відвідала компанію з очистки води Evides.
Програма WaterWorX реалізується VEI B.V. за дорученням Міністерства закордонних справ Нідерландів та за підтримки Посольства Нідерландів в Україні.
Колектив та керівництво МКП «ВУВКГ м.Херсона» дякують консорціуму WaterWorX VEI B.V., керівництву Асоціації «Укрводоканалекологія» та Wash Claster Ukrainе за допомогу і підтримку у вирішенні нагальних питань підприємства в складних умовах воєнного часу.
Разом до Перемоги!
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428604703_804362818372638_3435848929820959469_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=YNN__wM-d1EAX97G8Gr&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfA45d9Pmq-iP02IslyyxRZZz-YYPSXhS1hhjd31iU7lRg&oe=65D6E433)
Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:
Схожі публікації:
- Депутати на найближчій сесії розглянуть питання матеріальної допомоги від сьогоднішньої пожежі в Херсоні
- Херсонські торговці порушили законодавство
- Школи в Бериславському районі отримали сучасні автобуси
- В Херсоні триває реконструкція Школи гуманітарної праці
- Робота під обстрілами: працівники водоканалу ліквідували аварію в Херсоні на мережі водопостачання