«Не розгубись у темряві!»: на Херсонщині поліцейські проводять безпекові тренінги для школярів, – про це повідомили в пресслужбі Поліції Херсонщини.
Щоб навчити дітей, як уберегти себе в темний час доби на неосвітленій дорозі, у деокупованих громадах Херсонщини поліцейські проводять безпекові уроки-тренінги.
Цього разу працівники ювенальної превенції спільно з патрульними поліцейськими та офіцером громади завітали до Чорнобаївської громади, де провели для місцевих діток заняття з Правил дорожнього руху «Не розгубись у темряві!».
Після завершення онлайн-уроків діток зібрали у безпечному просторі, де поліцейські в ігровій формі нагадали їм основні дорожні правила, якими дорожніми знаками та сигналами світлофора регулюється рух транспорту і пішоходів. Простими словами правоохоронці пояснили малечі важливість носіння на одязі світловідбивних елементів, які дають можливість водіям помітити пішоходів здалеку й належним чином відреагувати. Всім діткам дали приміряти і світловідбивні жилети, які порадили використовувати під час катання на велосипедах.
Діти виконували й практичні завдання. Поліцейські моделювали ситуації, в яких діти були пішоходами і мали безпечно перейти вулицю.
Всім учням поліцейські подарували яскраві браслети-флікери та закликали не забувати про прості правила безпеки, що рятують життя.
Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421926280_769921551836861_5793282770340421731_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=hKz6GAhM0JsAX_svkkx&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfBa_t3ee58CdcE5sL3SWpxvtUIBRU0mMjuQyA4aVYMzxA&oe=65B80BBB)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421842974_769921585170191_9038359480125091760_n.jpg?stp=dst-jpg_p640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=n2zywCY_6OQAX-xrIO5&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfCmPG_Db4K9wLCjiNT6Ispzjgy1iwy8JEKTzNGKWzQWHw&oe=65B8ABF4)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421843467_769921625170187_2504057210228455727_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=tUThyWLlwnMAX8RCeY1&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfCo5uBKRAiPmgdzhP_6r6vXL53bR2zS-KYLUbnPIjXtqw&oe=65B78CF5)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/420127739_769922231836793_5385559217976976976_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=Ao6iNLf3iPoAX_tITUt&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfD-dc6jq4fVvFIwWXG3k_nIkc5OG81o8YXDosa1ILrrDg&oe=65B7B110)
Схожі публікації:
- 4 громади на Херсонщині пропонують об’єднати в одну – Чорнобаївську
- Гуманітарну допомогу відправили у населені пункти Чорнобаївської громади
- Волонтери допомагають жителям зруйнованого села на Херсонщині
- В зруйнованому селі на Херсонщині встановлено 25 модульних будинків
- Волонтери пробації – надійні помічники у виправленні засуджених