Про це повідомила Олена Чепелюк, ректорка ХНТУ.
“Наші діти розкидані по всьому світу і втратили можливість спілкуватися з друзями дитинства. Команда ХНТУ впевнена в найкращому майбутньому рідного міста. Саме тому ми вирішили підтримати херсонську молодь і допомогти згуртуватися тим юнакам і дівчатам, які через війну тимчасово живуть в інших містах України і світу“, – зазначила Олена Чепелюк.
Вісімнадцять юних херсонців віком 14-17 років впродовж двох днів створювали суспільно корисні проєкти для Херсонщини в рамках проєкту.
Учасників тренінгу вітали представники Херсонської ОВА. Володимир Клюцевський, заступник очільника області відмітив участь у заході майбутніх лідерів і висловив впевненість, що саме ці молоді люди будуть сприяти розвитку Херсонщини.
Долучилася до організації тренінгу очільниця управління освіти і науки Херсонщини Тетяна Юшко, яка продовжує опікуватися молоддю Херсонщини незалежно від її теперешнього місцезнаходження. Саме вона запросила на тренінг юних херсонців, які тимчасово перебувають в Хмельницькому.
Цей проєкт об’єднав херсонців в усьому світі. Автори проєкту: випускники програм Міжнародного республіканського інституту (IRI).
Тренерами виступили Олег Половцев – експерт з лідерства, голова правління ГО «Українсько-європейські навчальні студії», професор кафедри державного управління і самоврядування ХНТУ та Олена Зубаль – випускниця програм «Школа молодого політика» та «Академія політичного лідерства» Міжнародного республіканського інституту, член Студентського парламенту ХНТУ.
Також ректорка ХНТУ подякувала колегам Хмельницького національного університету за гостинність.
Як проходив захід – дивіться у відео:
Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/419792840_6844456782289696_5504738749522265892_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=hI76FA-DZFsAX9TEVUB&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfDeez0XRa87UJQG6NbI-BSzb9rhsNqp3CaIgMF5YHhTeA&oe=65AE03CB)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/419411878_6844456652289709_8824028989006881791_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=j2V2jOLKOpwAX9o1HXA&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfDs82C9KBBnuPdxZMPNuO96A0Abp83S2a6-Z0PxxuhOUQ&oe=65ADA3B5)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/419420127_6844456655623042_7219042475989667116_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=vg8Yw6RcMh0AX9FUSl3&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfBUb3h5_PDlkJMXsbzJaZ2rp1VQYOlWVrGj3wFhr9NK5w&oe=65AE2D33)
Схожі Публікації:
Схожі публікації:
- Херсонець проведе за гратами 6 років за крадіжки, вчинені в умовах воєнного стану
- У Херсоні звільняють посадовця, підозрюваного у державній зраді
- Дітей продовжують евакуйовувати з Херсонщини (відео)
- Староста Новомиколаївки пішла на співпрацю з окупаційною владою, аби не втратити посаду
- В Херсонській області зафіксовано викиди забруднюючих речовин або суміші таких речовин в атмосферне повітря внаслідок ракетних обстрілів