Президент асоціації Абраау Велозу (Abraâm Veloso) провів засідання з активістами, на якому були присутні Василь Бундзяк, Михайло Комар, João Vareta, Валентина Бикова, де прийняли рішення наступну автівку швидку допомогу відправити в центральну лікарню міста Херсон.
“В пошуках швидкої брав участь Михайло Комар та Петро Степанець. Поїхали оглянули , а за другим заїздом і придбали. Зараз іде підготовка до відправки. Добрій справі допомогли здійснитися багато українців та багато португальських організацій своїми внесками у збір коштів. Херсонці довгий час потерпають від московитської агресії . Тож допомога Португалії врятує комусь життя. І це гріє душу”, – зазначила в повідомленні Валентина Бикова, херсонка, представниця української діаспори в Португалії.
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/418927823_2575650695930069_6618073531678651431_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=r5TvYJ72Qo4AX8EesKG&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfAu6PaoEFA8djNOKBSuVoD8kxfQkbi6_lY0hcXCKGeofQ&oe=65A56DDF)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/418961781_2575650795930059_2566826155000410658_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=T-yxmVry-wMAX-lKpeI&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfD9biHgS9JXBWkt3HLP4uDY2MQknEM_RCe5ya3_N9N1cA&oe=65A6E990)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/418953537_2575650835930055_441946531383989952_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=KwNF5uJI8QAAX8-uIC8&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfDZTr8D-MzJpllY8s6JxHgsZIvesslNvSLXV3J4QDzBGQ&oe=65A5620A)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/418944749_2575650855930053_350241514634941144_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=1d8PtAPBEXwAX9luyFW&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfAJ6wKoUjbNBrcqX429KkQHf4PMWVKv8rzU8znVie0owA&oe=65A643E6)
Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:
Схожі публікації:
- Банк прийому речей функціонує у Новій Каховці
- Німеччина передала Україні 160 безпілотників Vector: для чого вони потрібні
- Херсон – единственный город в Украине со льготными перевозками водным транспортом
- Херсонський центр допомоги військовим передав продукти і потрібні речі в зону АТО
- Свято футболу у Новій Каховці: другий Всеукраїнський дитячий турнір, присвячений пам’яті Юрія Чумакова