Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Приплив до Одеси на купі сміття: різдвяна історія пса Боніфація з Херсона

Після підриву росіянами Каховської ГЕС постраждали не тільки безліч людей, а й їхні домашні улюбленці. Але комусь пощастило потрапити в добрі руки і дивом врятуватися і навіть знайти нову сім’ю. Серед них – пес Боніфацій, який приплив до Одеси на плоту зі сміття.

Чудову історію порятунку тварини розповіли волонтери громадської організації Animal SOS Odessa. Її назвали «різдвяною казкою для Боніфація з Херсона».

Боніфацій – пес з Херсона, який дивом врятувався після підриву Каховської ГЕС влітку цього року.

«Коли він плив на плоту в потоках води та сміття, рятуючись від страшної катастрофи після підриву ворогами Каховської ГЕС, він не міг знати, що це – початок довгої дороги у нове життя», – розповіли волонтери.

Коли він потрапив до волонтерів, стан його здоров’я був пригніченим. Але Боніфацію пощастило: в Одесі на його шляху зустрілося багато добрих людей.

«Ми пройшли довгий шлях у клініках, обстеження, лікування, реабілітацію. Кілька місяців Бонечка провів у нашому Центрі адопції і швидко завоював серця і наших волонтерів, і всіх гостей – своїм чудовим характером, чарівною посмішкою, довірою до людей», – поділились зоозахисники Animal SOS Odessa.

Але після реабілітації Боніфіцію потрібно було знайти дiм. І знову-таки завдяки небайдужим людям сім’я для Боніфації знайшлась у Польщі.

«І ось почалися дні підготовки до дороги, майбутні господарі оформили та сплатили всі необхідні документи, купили квиток на поїзд ( Боня їхав в окремому купе), і щасливий день настав!»

Волонтери дуже переживали, як пес перенесе дорогу і як прийме свою нову родину, але зараз усі турботи та хвилювання позаду: Боніфацій благополучно прибув до Польщі і вже гуляє у парку зі своїми новими господарями, спить на м’якій ковдрі, щасливий, розслаблений та коханий.

«Кожна така історія – це справжнє диво і чари для тварини, яке з мороку невідомості та прикрощiв потрапляє в нове життя, сповнене радості та любові!
А найголовніше, що створити таке диво – під силу кожному, хто щиро любить тварин і робить все можливе та неможливе для їхнього щастя!»,
 – додали зоозахисники.

Дивіться відео в телеграм-каналі “Україснького півдня”.

Або на ютуб-каналі інформаційного видання “Український південь” за посиланням:

 

https://youtu.be/ztRxkwxnQ6g?si=u8l64JpUYAJ8C-NC

https://youtu.be/ztRxkwxnQ6g?si=pC6Qby321GUJ-JXW

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН