Про це повідомили на сторінці міської ради Жидачівської громади Стрийського району Львівської області.
Розпорядженням Жидачівського міського голови від 18.12.2023 року №73-О, на знак вшанування пам’яті загиблого воїна Богдана Мазура, на території Жидачівської міської територіальної громади 18-19 грудня оголошено днями жалоби.
Захисник України Богдан Мазур народився 27 червня 1983 року в селі Бережниця Жидачівської громади. Став на захист рідної землі в червні 2023 року. Служив матросом 2-го батальйону морської піхоти військової частини А2802. Мужній воїн разом із бойовими побратимами, захопивши плацдарм на лівому березі Дніпра, розпочали визволення лівобережної частини Херсонщини, – зазначили в повідомленні.
Воїн Богдан Мазур загинув 2 грудня 2023 року внаслідок отриманих поранень несумісних з життям в результаті артилерійського обстрілу з боку противника під час ведення наступальних дій в районі населеного пункту Кринки Херсонської області.
18 грудня, близько 13:30 год., жалобний кортеж із захисником України Богданом Мазуром буде в Жидачівській громаді поблизу села Дем’янка-Наддністрянська.18 грудня, о 18:00 год., у селі Бережниця (вул. І. Франка,23) у рідному домі захисника України відбудеться парастас.
19 грудня, об 11:00 год., у селі Бережниця Жидачівської громади відбудеться чин похорону воїна Богдана Мазура.
Щирі співчуття рідним і близьким захисника України.
Вічна пам’ять, шана і слава Герою!
![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/Знімок-екрана-2023-12-18-132720-263x300.png)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410922663_756426369854020_6614120990152760514_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=JvGtZUvs9ycAX--aE1U&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfDYrHjnus0ynneycQTLN9hoc7kKujiDYFOA-t73g3lPJQ&oe=658570D3)
Редакція висловлює співчуття родині Героя!
Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”: