Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Підприємства Запорізької області перерахували 315 мільйонів гривень екологічного податку до бюджетів різних рівнів

З початку року підприємства регіону перерахували до бюджетів усіх рівнів 315 мільйонів гривень екологічного податку.

Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Іван Саранцев, до державного бюджету спрямовано 268 мільйонів 400 тисяч гривень, до місцевих скарбниць надійшло 46 мільйонів 600 тисяч гривень.

У листопаді за забруднення довкілля суб’єкти господарювання сплатили до держбюджету 65 мільйонів 600 тисяч гривень “екоподатку”, до бюджетів громад – майже 15 мільйонів гривень.

Нагадуємо, що за період з 1 січня 2022 року по 31 грудня 2022 року не нараховується та не сплачується екологічний податок за об’єкти оподаткування, розташовані на територіях активних бойових дій або на тимчасово окупованих російською федерацією територіях України, які включені до відповідного переліку територій Наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022 року № 309.

У 2023 році, починаючи з 1 січня, не нараховується та не сплачується екологічний податок за об’єкти оподаткування, що виникають на:

– територіях, включених до переліку територій;

– земельних ділянках, забруднених вибухонебезпечними предметами, або які були визнані потенційно забрудненими вибухонебезпечними предметами.

Докладніше про це – за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/ekologichniy-podatok/stroki-ta-osoblivosti-splati/693440.html.

Головне управління ДПС у Запорізькій області.

Читати на сайті інформаційного видання “Український південь”:

Майже 700 внутрішньо переміщених осіб знайшли роботу в Запорізькій області за сприяння служби зайнятості

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН