10 років позбавлення волі з конфіскацією майна – засуджено мешканця Херсонщини, який очолив Верхньорогачицьку окупаційну адміністрацію.
За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Херсонської обласної та Каховської окружної прокуратур визнано винним у колабораціонізмі мешканця селища Верхній Рогачик (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
Його засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також позбавлено права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування та займатися діяльністю, яка пов’язана з наданням публічних послуг строком на 15 років.
Доведено, що у серпні 2022 року засуджений пішов на співпрацю з ворогом та обійняв посаду так званого «голови Верхньорогачицької військово-цивільної адміністрації Херсонської області».
На займаній посаді він займався добором кадрів у незаконно створений орган влади, зобов’язував фізичних і юридичних осіб підпорядковуватися окупаційній владі.
Спеціальне досудове розслідування здійснювалося УСБ України в області.
Читайте на сайті інформаційного видання “Україньскйи Південь”:
![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA-%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-2023-12-14-124850-293x300.png)
Схожі публікації:
- Херсонець проведе за гратами 6 років за крадіжки, вчинені в умовах воєнного стану
- У Херсоні звільняють посадовця, підозрюваного у державній зраді
- Дітей продовжують евакуйовувати з Херсонщини (відео)
- Староста Новомиколаївки пішла на співпрацю з окупаційною владою, аби не втратити посаду
- В Херсонській області зафіксовано викиди забруднюючих речовин або суміші таких речовин в атмосферне повітря внаслідок ракетних обстрілів