Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

На Херсонщині ліквідовано 150 пошкоджень від обстрілів в газових мережах

АТ Херсонгаз не припиняє відновлювальні роботи на газових мережах. Не дивлячись на обстріли та складні погодні умови, на території де окупованої Херсонщини, товариством Херсонгаз цілодобово проводяться роботи по локалізації аварійних ситуації та відновлення газопостачання до домівок споживачів.
Так за листопад поточного року на території правобережної частини Херсонської області, що потерпає від постійних обстрілів, відремонтовано газорозподільні мережі у 52-х локаціях, при цьому усунуто 150 пошкоджень газових мереж”,  – зазначили в пресслужбі Херсонгазу. 
Відремонтовано мережі споживачів за 57 адресами. Загалом відновлено можливість користуватись газопостачанням до 868 домоволодінь.
АТ Херсонгаз постійно працює над підтримкою стабільного та цілодобового розподілу газу для усіх споживачів, щоденно виконуючи ремонтні та відновлювальні роботи.
Нагадуємо, що усі роботи на газорозподільних мережах області проводяться виключно за рахунок коштів, які сплачують споживачі за послугу розподілу природного газу.
Тому подальші проведення оперативних відновлювальних робіт залежатиме виключно від факту обсягів оплат споживачів за послугу, – додали в Херсонгазі.
 Читайте на сайті інформцаійного видання “Український Південь”:
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН