Про це повідомили в Херсонській єпархії ПЦУ.
“Сьогодні день пам’яті великомучениці Варвари. Керуючий Херсонською єпархією єпископ Херсонський і Таврійський Никодим відзначив традиційно з настоятелем і громадою храму при лікарні Херсона. Цього дня громада відзначала храмове свято”, – зазначили в пресслужбі Херсонської єпархії ПЦУ.
По завершенні Божественної літургії відбулося традиційне спілкування архієрея з настоятелем і громадою.
“Як завжди змістовне і цікаве. Адже в громаді панує дух єдності і сімейна християнська атмосфера, що робить ці богослужіння і зустрічі урочистими без зайвого пафосу і наповненими душевним теплом і миром”, – додали в дописі.
![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/Знімок-екрана-2023-12-04-182859-300x176.png)
Читайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”:
.