Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Росіяни бунтують на південному напрямку, відмовляючись виконувати накази

Окупанти не в змозі скинути у Дніпро підрозділи Сил оборони України, які висадилися на лівобережжі Херсонщини та повільно, але невідворотно для супротивника розширюють плацдарм у районі Кринок. Командування путінської армії перекинуло резерви, але результату це не дало.

Такою інформацією 2 грудня поділився рашистиський телеграм-канал “ВДВ за Чесність і Справедливість”, пов’язаний з офіцерами окупаційного угруповання “Дніпро” ЗС РФ.

«Ситуація в районі Кринок для нас лише погіршується. Усі спроби вибити супротивника з довколишніх лісопосадок і самого населеного пункту (…) не мали успіху… Зона контролю супротивника ще більше збільшилася», – повідомили російські окупанти.

Вони запевняють, що командувач даного напряму генерал Теплинський не в змозі побудувати ефективне управління. Солдати бунтують, відмовляючись виконувати небезпечні накази командирів.

За даними Z-каналу, на цій ділянці фронту підрозділи ЗС РФ не мають узгодженості в діях.

Дружній вогонь, і навіть підриви у своїх мінах – звична буденність. Посилює становище низька якість артилерії та систем РЕБ.

«Він (Теплинський – ред.) не залишає спроб зачистити плацдарм, кидаючи в безглузді (…) штурми вже й так пошарпані підрозділи… Мотострілки з 70-ї дивізії неодноразово прямо чи потай відмовлялися виконувати накази», – написав російський канал.


Він запевняє, що командування має намір перекинути на цю дільницю додаткові сили. Також, за даними ресурсу, у коридорах штабу угруповання «Дніпро» вже почали говорити про швидку відставку Теплинського з посади командира Херсонського спрямування.

«За понад місяць його (Теплинського) командування, плацдарми ЗСУ на лівому березі Дніпра досі не ліквідовані і навіть збільшуються, а, маючи потужне угруповання, він досі не може скинути в Дніпро 2,5 роти супротивника», – повідомив Z-канал.

uagolos.com

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН