Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Проректорка ХДУ на міжнародному заході у Польщі презентувала досягнення вітчизняної освіти

56 проректорів та керівників відділів з міжнародної діяльності українських університетів зустрілися у Познані в Університеті Адама Міцкевича.

Мета – обговорити стратегічні питання інтернаціоналізації. Херсонський державний університет представляла проректорка з міжнародної, соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Алла Цапів, – повідомляє пресслужба ХДУ.

Проректор Університету Адама Міцкевича з міжнародної роботи, професор Rafał Witkowski привітав учасників заходу, щоб поділитися досвідом та обговорити ініціативу створення відповідної спілки.

Учасники, використовуючи метод мозкового штурму, в робочих групах визначили ключові питання інтернаціоналізації, представили своє бачення і пропозиції для міжнародних партнерів: нормативна база, академічна мобільність, навчання іноземних студентів, проєктна діяльність, участь університетів в міжнародних альянсах, стратегії інтернаціоналізації університетів.

Після цього був узгоджений формат роботи спілки.

Модераторкою виступила Ксенія Смирнова, проректорка Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.

Спікери представили успішні кейси з інтернаціоналізації. Заступник Міністра освіти та науки України Михайло Винницький, який долучився до зібрання онлайн, порушив тему інтеграції української освіти у європейський освітній простір. Про перспективи співпраці говорили доктор Зофʼя Савіцка, заступниця директора Польської національної агенції з питань академічних обмінів, президент Фундації польських ректорів, професор Єжи Возницький.

Зазначимо, що вже 24 представники ХДУ відвідали Літні школи за різними напрямами, організовані Університетом Адама Міцкевича та особисто Rafal Witkowski.

Проректорка ХДУ Алла Цапів презентувала та подарувала пану професору збірку есеїв представників спільноти нашого університету «Херсонські есеї: жити, щоб перемагати».

Також університетська спільнота висловлює вдячність Польському національному агентству з питань академічного обміну – NAWA, Альянсу європейських університетів – EPICUR – за увагу до України та підтримку нашого намагання бути частиною європейської освітньої спільноти.

 Читайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”:

Окупанти скаржаться на велику кількість охочих вчитись українською мовою на лівобережжі Херсонщини

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН