Євангеліє козацької церкви м. Берислава. Фотку надали місцеві жителі телеграм-каналу “Зрадники Бериславщини”. Серед місцевих ходять легенди, що в Бериславській дерев’яній
Детальніше![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/Знімок-екрана-2023-11-09-213506-300x240.png)
Євангеліє козацької церкви м. Берислава. Фотку надали місцеві жителі телеграм-каналу “Зрадники Бериславщини”. Серед місцевих ходять легенди, що в Бериславській дерев’яній
ДетальнішеЗахід відбудеться 11 листопада в день звільнення Херсона від російських загарбників. Бібліотекарі Херсона проанонсували зустріч з трьома письменницями: Тетяна Пилипець
ДетальнішеПро це повідомив Ігор Йосипенко, голова Благодійного фонду “Українці Переможуть!”. В одному із телеграм-каналів Бериславщини (https://t.me/NB_3993/1603) підняли конче необхідну та
ДетальнішеПро це повідомив Олександр Прокудін, начальник Херсонської ОВА: За цією радісною новиною – колосальна робота багатьох служб. Зокрема для того,
ДетальнішеЗа процесуального керівництва Миколаївської окружної прокуратури повідомлено про підозру ексдиректору відділення МД АТ «Укрпошта» Миколаївського району у заволодінні чужим майном
ДетальнішеОбмін досвідом важливий для розвитку вітчизняних вишів.Релоковані виші Херсона вивчають міжнародний досвід, діляться своїм, аби привнести нове у навчальний процес.
ДетальнішеПерший проректор Херсонського державного університету Сергій Омельчук провів гостьову лекцію на платформі освітнього центру «ІНТЕГРАЛ» (Київ), – про це повідомляє
ДетальнішеСпівпрацював з окупантами та сприяв вивезенню награбованого українського зерна: про підозру повідомлено херсонському фермеру. Співпрацював з російськими окупантами та сприяв
ДетальнішеЗа процесуального керівництва Херсонської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, що
ДетальнішеЗа позовом Херсонської обласної прокуратури товариство зобов’язано повернути майже 125 тис. грн до місцевого бюджету, які безпідставно сплачені за постачання
ДетальнішеРосійська армія атакує щодня Берислав. Люди перебувають під вогнем без води, світла та газу. А тепер і зв’язку. “Внаслідок ворожих
ДетальнішеСпершу – ворожі обстріли. Згодом – підтоплення через підрив окупантами Каховської ГЕС. Такі випробування довелося пережити подружжю Лідії та Олексія.
ДетальнішеПро це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. “Скадовськ. “Наші очі всюду” повідомляють про приліт по базуванню окупантів в
ДетальнішеПро це повідомила Новокаховська міська вйіськова адміністрація. “Цього тижня працівники КП «Автоцентр» доставили до смт Козацьке та с. Веселе черговий
ДетальнішеВ зоні відповідальності ОСУВ “Одеса” на Херсонському напрямку Сили оборони ведуть контрбатарейну боротьбу, наносять вогневе ураження по тилах противника. Протягом
ДетальнішеСьогодні поспілкувались з Анатолієм Філем – начальником управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України. Вітаю, Анатоліє!
ДетальнішеЗ початку 2023 року до бюджетів усіх рівнів від платників податків Херсонщини надійшло 3568,2 млн гривень у вигляді податків, зборів та
ДетальнішеЩе одна тимчасово окупована громада Херсонщини підтримала наших Захисників і Захисниць! Чаплинська селищна військова адміністрація перерахувала 700 тис. грн для
Детальніше