Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Благодійний фонд відремонтує пошкоджені оселі у Центральному районі Херсона та Степанівці, – міська влада

Про це повідомляє Херсонська МВА.
Херсонською міською військовою адміністрацією досягнуто домовленостей з БФ «Стабілізейшн Суппорт Сервісез» щодо відновлення пошкоджених внаслідок обстрілів осель жителів Херсонської громади.
“Учора на спільній нараді представників міської адміністрації та фонду обговорили критерії для підготовки списку об’єктів пошкодженого житла та визначили відповідальних осіб.
Зокрема, БФ «Стабілізейшн Суппорт Сервісез» планує до липня 2024 року відремонтувати 224 пошкоджені домогосподарства у Херсоні”, – зазначили в МВА.
Йдеться про відновлення тих будинків і квартир, які мають незначні руйнування внаслідок війни, такі як: пошкодження даху, підлоги, дверей, вікон чи систем опалення.
“Якщо ви проживаєте у Херсоні і ваше житло було пошкоджене внаслідок війни, ви можете взяти участь у проєкті. Для цього потрібно зареєструватися в анкеті https://bit.ly/3SER2dx до 17 листопада. Варто зазначити, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги, адже усі, хто заповнять форму, пройдуть відбір за визначеними критеріями.
Звертаємо увагу, що БФ пропонує заповнити форму жителям Центрального району Херсона та Степанівського старостинського округу”, – додали вдописі.
Із будь-яких питань та уточнень звертайтеся на гарячу лінію БФ «ССС»: 0 800 33 27 40.
 Проєкт “Життєво важлива допомога у сфері житла, багатоцільової грошової підтримки, сексуального і репродуктивного здоров’я та захисту для постраждалих від конфлікту у сільських громадах Миколаївської та Херсонської областей” реалізує БФ “ССС” і ХОЦ “Успішна жінка” спільно з міжнародною гуманітарною організацією CARE за підтримки Українського гуманітарного фонду.
Возможно, это изображение текст «ремонт ремонтпошкодженихпомешкань пошкоджених помешкань y херсоні UH Humanitarian Ukraine care SSS»
 Читайте  на сайті інформаційного видання “Український південь”:
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН