У населених пунктах на Бериславщині складна ситуація. Досі немає світла, води, газу, зруйновані російськими загарбниками і дороги, немає і транспортного сполучення.
До цих населених пунктів складно діставатися, тим більше йдуть постійні й обстріли правобережжя Херсонщини.
Але волонтери Благодійного фонду “Українці переможуть!” намагаються підтримувати жителів цих сіл, їдуть, ризикуючи життям.
“Село Урожайне Бериславської громади 26 січня зустрічало нашу команду волонтерів БО «Благодійний фонд – Українці переможуть!» Наша команда доставила та видала 169 продуктових набори. Незважаючи на те, що вже кілька місяців в селі не має світла і води, люди не здаються і не лишають свої домівки. Окрема щира подяка нашим постійним друзям з ADRA Ukraine та Всесвітній продовольчій програмі ООН (ВПП ООН). Разом ми сила!”, – прокоментував засновник Благодійного фонду “Українці переможуть!” Ігор Йосипенко.
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/326891793_1400246070515076_661348195915495015_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Hxtuqkyx-8cAX8U4TJk&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfCSjWV8geteO3D8SQIWvAiOlLB6mE0shdMgy2oLzUhPxA&oe=63DD0672)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/327455604_938800673950901_5106319651384764814_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=oKiYOvWc_LQAX-ghFVa&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfBfxvbPSPy_y89btnA3Kqi8Ve5yydYtTM-oatqXm03aBg&oe=63DD58C6)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/327766071_1249848662556258_2176255065037474366_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=RI3BaXHJhSQAX8drpLr&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfBklOIHTquSFm8eYoY-FkEAGCJm7nIVX7FFXa5QGcjMow&oe=63DC16B9)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/326906988_547000194116510_3480925249345118940_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=73XDtKOIemAAX8l8x98&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfBaI7jbPehb5YIgun5XQJEOBk0ccR_0fCXUSqCR2WOWtg&oe=63DD01AC)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/326980454_2512765112204580_6210134511298264370_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=TZbkOhURGH8AX8WmiMF&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfAZb72rab-ApSz6FUWjkfTSQ8SCp6iiVv11Y2mxmTQ6SQ&oe=63DBD62A)
Схожі публікації:
- Волонтери з Данії привезли для жителів Бериславщини гуманітарну допомогу
- Волонтери під обстрілами оперативно евакуювали жителів сіл Новоберислав та Милове до Кривого Рогу
- Російські військові обстріляли точку видачі гуманітарної допомоги на Херсонщині
- Пів сотні людей евакуювали з Берислава волонтери
- Волонтери Благодійного фонду “Українці переможуть!” прозвітували про роботу в 2022 році