Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

До 15 років засуджено зрадника, який «зливав» конспіративні бази ЗСУ під час окупації Херсона

В Одесі до 15 років ув’язнення засуджено зрадника, який «зливав» конспіративні бази Сил спецоперацій ЗСУ під час окупації Херсона
За публічного обвинувачення прокурорів Одеської обласної прокуратури жителя Херсона визнано винним у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).
Його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Прокурори у суді довели, що засуджений після захоплення ворогом Херсона, за допомогою знайомої волонтерки, увійшов до складу оперативно-бойової групи Сил спеціальних операцій Збройних сил України, які залучали його до виконання оперативно-бойових завдань на південному фронті.
Проте, через деякий час зрадник перейшов на бік російських окупантів і запропонував їм свою допомогу у проведенні розвідувально-підривної діяльності в регіоні.
Він передав російським спецслужбам адреси конспіративних квартир та персональні дані членів групи ССО ЗСУ, які виконували бойові завдання на тимчасово окупованій території. Також «розкрив» ворогу місця розташування сховищ зі зброєю і боєприпасами.
Отриману інформацію представники зс рф та фсб рф використали для захоплення в полон декількох українських військовослужбовців з їхніми родинами.
Крім того, ворожий інформатор злив дані волонтерки, яка допомагала українським захисникам. Окупанти утримували її у полоні впродовж 116 діб.
Зрадника затримали під час стабілізаційних заходів у звільненому Херсоні.
До вироку суду він перебував під вартою.
Досудове розслідування – УСБУ в Одеській області.
 .
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН