Важкі бої точилися навколо Роботиного у Запорізькій області. Лише вчора ЗСУ остаточно увійшли в село, яке внаслідок атаки росіян майже
Детальніше![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/Знімок-екрана-2023-08-23-о-18.49.30-300x240.png)
Важкі бої точилися навколо Роботиного у Запорізькій області. Лише вчора ЗСУ остаточно увійшли в село, яке внаслідок атаки росіян майже
ДетальнішеРозпочинаємо відбудову чергового мосту, зруйнованого внаслідок військової агресії росії. Стартували підготовчі роботи з відбудови 45-метрового шляхопроводу на дорозі Калинівка –
ДетальнішеЗа даними слідства, вночі, 23 серпня, збройні сили рф, застосовуючи заборонені міжнародним правом засоби ведення війни, здійснили дронову атаку по
ДетальнішеТериторія національного парку “Кам’янська Січ” перебувала в окупації. Ціна українського прапора добре відома кожному співробітнику та мешканцю навколишніх населених пунктів.
ДетальнішеПро важливість прапору в історії вишу розповів ректор університету Олександр Співаковський: -Що може бути краще за рідні серцю синьо-жовті кольори
ДетальнішеЗа процесуального керівництва Херсонської окружної прокуратури повідомлено про підозру 58-річному чоловіку в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).
ДетальнішеПрацівники закладів освіти Таврійської громади взяли участь у онлайн-нараді. До освітян громади звернулась начальниця Каховської РВА Наталя Стаднік зі словами
ДетальнішеРятувальники Херсонщини продовжують підвозити воду населенню. Лише протягом минулої доби мешканцям м.Херсон надзвичайники підвезли 12 тонн питної води, – про
ДетальнішеКоманда Одеського регіонального офісу U-LEAD обговорили із депутатом Бундестагу потреби громад України під час війни Потреби громад, їх підтримка
ДетальнішеМиколаївських підприємців перевіряють на дотримання вимог закону про мову. Перевірки проводять фахівці адміністрацій районів. Посадовці фіксують порушення та роз’яснюють громадянам,
ДетальнішеДошкільний заклад у Херсоні зруйновано російськими солдатами. Фото зруйнованого дитячого садкао опублікував начальник Херсонської МВА – Роман Мрочко. Вранці ворог
ДетальнішеРибпатрульними Херсонщини продовжується проведення рибоохоронних заходів та моніторингу стану водойм Херсонської області. Також з метою недопущення спалахів інфекційних хвороб та
ДетальнішеКоманда Благодійного фонду «Support Kherson» продовжує допомагати. В Одесі ми невпинно працюємо і продовжуємо допомагати мешканцям Херсонщини продуктами харчування. Також
Детальніше