Настоятель парафії на честь Різдва Пресвятої Богородиці у смт. Антонівка у Херсоні, протоієрей Валентин Гороховський, разом з кліриками храму та
Детальніше![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/Епіфаній-300x240.jpeg)
Настоятель парафії на честь Різдва Пресвятої Богородиці у смт. Антонівка у Херсоні, протоієрей Валентин Гороховський, разом з кліриками храму та
ДетальнішеЕнергетики на Херсонщині відновлюють пошкоджену інфраструктуру. До відновлення мереж долучають також команди енергетиків з інших обленерго. Це бригади колег АТ
ДетальнішеБлагодійні організації продовжують допомагати жителям Херсона. Через підрив російськими військовими Каховської ГЕС багато будинків городян було затоплено. “Команда благодійного фонду
ДетальнішеМіська рада Херсона опублікувала механізм отримання допомоги тим горояднам, які постраждали від затоплення. Вони можуть отримати грошову компенсацію з місцевого
ДетальнішеПро це повідомили в соцмережах. “Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. У час, коли наша країна перебуває у
ДетальнішеПро це повідомили в соцмережах. “Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. У час, коли наша країна перебуває у
ДетальнішеПро це повідомили на офіційному сайті Херсонтеплоенерго: Не дивлячись на те, що наші колеги з м. Харків також потерпають від
ДетальнішеКонтррозвідка Служби безпеки викрила у Миколаєві ще одного інформатора головного управління генштабу зс рф (більш відомого як гру). Зловмисник коригував
ДетальнішеСлужба безпеки України викрила чергового поплічника ворога у Новій Каховці. Чоловік підтримав окупацію міста російськими загарбниками та добровільно запропонував окупантам
ДетальнішеНадання гуманітарної допомоги жителям Херсонщини триває, незважаючи на складну ситуацію. Учора місцеві мешканці звільнених територій отримали значну кількість гуманітарної допомоги
ДетальнішеДев’ять працівників КП «Полтававодоканал» активно долучились до процесу ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Херсоні Машини з логотипом Полтавського водоканалу: поливомийна,
ДетальнішеПро це повідомляє Херсонська ОВА Відновлюють електропостачання в населених пунктах, звільнених від загарбників. Щоб забезпечити мешканців світлом, було задіяно 14
ДетальнішеТак званому голові «Фонду майна Херсонської області» повідомлено про підозру від СБУ. Оперативниками СБУ встановлено мешканця міста Полтава, який, будучи
ДетальнішеУ затоках на території Херсонщини вже утворилися окремі відшнуровані ділянки (озера), рівень води у яких також продовжує знижуватись. Це може
ДетальнішеУранці окупанти обстріляли Херсон: під завалами загинув чоловік – розпочато провадження. За процесуального керівництва Херсонської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування
ДетальнішеПро це написав фазел манан: “19червня 2023 року, внаслідок мінометного обстрілу поблизу населеного пункту П’ятихатки Запорізької області, захищаючи Україну ,
ДетальнішеБудинок родини Юлії Вальгє з Олешок на другий день після підриву Каховської. ГЕС російськими військовими опинився під водою. За декілька днів
ДетальнішеУряд затвердив постанову про Порядок надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна, і з серпня місцеві комісії почнуть розглядати заяви
ДетальнішеЮлія Казаннікова, психологиня з Херсона, яка переїхала до Бучі, стала ВПО. На Київщині вона продовжує займатися улюбленою роботою, пішла працювати
ДетальнішеСудитимуть ще одну жительку Херсонщини за організацію псевдорефендуму щодо «приєднання» до рф За процесуального керівництва Бериславської окружної прокуратури Херсонської області
Детальніше