Правоохоронці Херсонщини продовжують максимально підтримувати населення у нелегкий час. Нині у пріоритеті працівників поліції надання якомога більшої допомоги людям, особливо сім’ям з дітьми та пенсіонерам.
Цього разу ювенальні поліцейські спільно з волонтерами роздали гуманітарні набори від міжнародних партнерів родинам з дітьми у деокупованих селах Білозерської громади та місті Херсон. Люди отримали продукти харчування тривалого зберігання, ліки та вітаміни, теплий одяг, канцелярське приладдя для школярів, іграшки для найменших та набори особистої гігієни. А волонтери пригостили малечу свіжоспеченою піцою та соками.
Також під час зустрічі поліцейські нагадали діткам правила особистої безпеки, роз’яснили поняття булінгу та домашнього насильства, розповіли про безпеку в інтернеті. Ювенали запевнили малечу, що вони завжди можуть звернутися до них по допомогу або за порадою. Дiти мають знати, що вони захищенні, що поліція завжди поруч і робить усе можливе задля їхньої безпеки.
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/337149724_988689612116110_4227057515507168474_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=-rkH1eG4sVgAX8SQdJb&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfCtmAZEFke2K1ld0llQNw5o3ju-IrK42obm5csF9IrEFQ&oe=641EE930)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/337141266_1592272834627183_204339089337431937_n.jpg?stp=dst-jpg_p480x480&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=B_nNnJm1jPAAX_W6bmz&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfBRqUYoMEZzsnQIlF1ggFmvdSnrYriikoUlnLur3xp3sw&oe=641EF8B8)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/337154051_539988441592389_2515844967204730376_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=hSC7x2EfEzEAX_pU_0f&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfAR44-qk39kS4Rb5F172_JPZAuT5tNHrVb_Y3gw4GivXA&oe=641E6001)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336741036_1273139100215202_3935838833259045650_n.jpg?stp=dst-jpg_p480x480&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=4YHGMKCZ-IIAX85fJ9o&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfDfzOeFIMEjkwwqgjhJcqganTHPHbsYn7Zahia1RCVMSw&oe=641DE5CD)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/337077912_697440748840477_4343573529882462253_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=3m7Q1rlCfh8AX9EUgIC&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfC_uDlqIIekUgPLvzhMvqVejc0bROjCn1twHePk2FXRhw&oe=641E3975)
и ещё 6
Схожі публікації:
- Жителі Черкаської області привезли гуманітарну допомогу до Нововоронцовської громади (фото)
- Волонтери доставили гуманітарну допомогу жителям села Урожайне на Бериславщині
- Волонтери під обстрілами оперативно евакуювали жителів сіл Новоберислав та Милове до Кривого Рогу
- Українка з Херсону викладає іноземцям мову в Оксфордському університеті
- Херсонських дітей навчають петриківському розпису в Хмельницькому