Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Золоту та срібну медалі завоювали одеські шаблісти на національних змаганнях

Минулими вихідними відбулися національні змагання з фехтування на шаблях, на яких успішно виступили одеські спортсмени.

Так, у традиційному “Всеукраїнському турнірі найсильніших”, що проходив у Києві, взяли участь 28 спортсменів.

У фіналі змагань досвідчений одеський фехтувальник Андрій Ягодка (тренери – Олександр Красовський, Олександр Васютін) здолав свого напарника по збірній України Богдана Платонова із Черкас із рахунком 15:11 і здобув перемогу.

На Всеукраїнському юнацького турнірі у місті Вишневому вихованка Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №13 м. Одеси Анна Суворова (тренер – Олександр Васютін) стала срібною призеркою. У фіналі 14-річна одеситка поступилася суперниці з Миколаєва Вікторії Коротченко з рахунком 10:15.

Це останній турнір Анни перед чемпіонатом світу серед кадетів і юніорів, який відбудеться в болгарському Пловдиві з 1 по 9 квітня. У ньому також візьме участь ще одна вихованка Одеської спортшколи №13 – 17-річна Валерія Моренець-Кубанська (тренер – Микита Столбунов), яка виступить у змаганнях серед юніорок.