Український Південь

Інформаційне видання

Одесит став переможцем Всесвітніх ігор 2022

Ігор Любченко здобув «золото» з таїландського боксу Муей Тай на Всесвітніх іграх, що проходять у Бірмінгемі (США). Наш спортсмен виявився найсильнішим у ваговій категорії до 63,5 кг.

Ігор розпочав свій шлях на Всесвітніх іграх 2022 з чвертьфіналу, у якому переміг представника Казахстану Абіля Галієва. У півфіналі одесит був сильнішим за представника США Джо Мюллера – 30:27. У вирішальному поєдинку українець за рішенням суддів здолав тайця Вирасака Чараханджада.

Ігор Любченко – один із найуспішніших спортсменів з Муей Тай в Україні, багаторазовий чемпіон світу та Європи. У 2017 році він вже здобував золото Всесвітніх ігор у Вроцлаві, у ваговій категорії 63,5. То ж, Ігор вдруге став переможцем Всесвітніх ігор.

Нагадаємо, що збірну команду України на цих Всесвітніх іграх представляли три спортсмена з Одещини, які здобули три «золота»: Анжеліка Терлюга і Аніта Серьогіна перемогли у змаганнях з карате, а Ігор Любченко став найкращим з таїландського боксу Муей Тай . Таким чином, спортсмени з Одеської області продемонстрували стовідсотковий результат і максимальну ефективність.

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня