Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Укрпошта ввела в обіг марки «Херсон — це Україна!»

Про це на своїй сторінці у ФБ  повідомила Укрпошта:
– Не стримуючи емоції — з тремтячими руками та вологими очима — команда Укрпошти ввела в обіг марки «Херсон — це Україна!».
Кожна частина цього поштового випуску має своє символічне значення, а її сюжети ніби розказують історії.
Андрій Сагач, автор випуску, наділив його деталями, які можна розглядати й досліджувати годинами. Відвідувачі автограф-сесії автора у київському головпоштамті, могли почути це з перших вуст.
Скибка кавуна в самому центрі марки — символ Херсона і Херсонщини. А насіння на ній має вигляд ракет, якими росіяни варварськи обстрілювали Херсонщину.
Художник показав на скибці події, які відбувалися під час окупації міста: протести мирних городян, будівлі у вогні, тортури, які чинили російські загарбники проти місцевого населення та особливо активістів.
Крім того, на марковому аркуші є карта України із позначенням звільненого Збройними Силами України міста-героя Херсона 🇺🇦
На конверті «Перший день» зображено українського військового, який за аналогією зі скибкою кавуна повертає на місце тимчасово окуповану частину України. А на немаркованому художньому конверті проілюстрована хроніка періоду тимчасової анексії міста — протести херсонців проти окупаційних військ.
«Українці — доброзичливі, щирі та гостинні люди, не маємо звички пам’ятати зло й тримати його в собі. Зараз надзвичайно важливо на генетичному рівні запам’ятати назавжди: росія — не «братський народ», не «сусід». Ця країна вкотре принесла страждання на нашу землю, зруйнувала села і міста, забрала і скалічила тисячі життів. Під час роботи над маркою я втратив батька, тому присвячую цю роботу йому та моїй матері, яких, на жаль, уже немає зі мною», — прокоментував художник Андрій Сагач.
Ми дякуємо за цю надзвичайно емоційну роботу та вклад не лише в історію української філателії, а й у загальну історію України ❤️
Тираж — 150 000 маркових аркушів або 900 000 поштових марок.
👉 Поспішіть придбати поштовий випуск «Херсон – це Україна!» у відділеннях Укрпошти та на маркетплейсах eBay і Amazon, адже тираж стрімко закінчується.
У філателістичному онлайн-магазині Укрпошти та на маркетплейсах Рrom, Kasta та Rozetka є можливість замовити конверти «Херсон – це Україна!», магніти та тематичні світшоти.
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН