Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

В Херсоні в обіг повернулась гривня та зникають рублі: про що це свідчить

В одному із пунктів нового зведення-аналізу американського інституту вивчення війни автори зведення відзначають рішення окупаційної влади Херсонської області дозволити ходіння гривні поряд з рублем і називають це ознакою проблем і з економікою, і зі спробами знищити будь-які зв’язки окупованої території з Україною, пише УНН.

Деталі
ISW нагадує, що представники окупаційної адміністрації Херсонської області ще в травні заявляли, що область повністю перейде на рублі у вересні. Тепер вони ж офіційно дозволили ходіння гривні – правда, встановивши невигідний для власників гривні курс.

За припущенням ISW, до цього їх підштовхнули тяжка економічна ситуація та активне використання гривні на чорному ринку.

Цитата
“Провал намірів російської окупаційної адміністрації нав’язати рубль показує, що її спроби знищити українську самосвідомість, схоже, зазнають провалу. Українська самосвідомість і патріотизм на окупованих росією територіях зберігаються, хоча Україні і буде нелегко заново відбудувати інститути та регіональну економіку, які російські окупанти знищують у міру того, як українська армія звільняє нові території”, – йдеться у зведенні ISW.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН